fbpx

Usługi

Prawnicy dla firm >>

Pomagamy przedsiębiorcom, zarządom, dyrektorom departamentów realizować ich cele biznesowe. Współpracujemy z przedsiębiorcami obecnymi wiele lat na rynku, ale też zaczynającymi swoją przygodę z biznesem. Łączy ich nieszablonowe myślenie, nieustanne poszukiwanie optymalnych rozwiązań, także prawnych.


Prawnicy od sukcesji >>

Tworzymy rozwiązania dla przedsiębiorców myślących o przekazaniu następcom swojego biznesu, chcących zabezpieczyć ciągłość jego działania, także dla przyszłych pokoleń.


Upadłości i restrukturyzacje >>

Postępowania restrukturyzacyjne oraz upadłościowe rządzą się swoją specyfiką, a niewielu prawników tą specyfikę zna i się w niej odnajduje z korzyścią dla klientów. Postępowania restrukturyzacyjne i upadłościowe prowadzone są z udziałem doradców restrukturyzacyjnych, którzy pełnią funkcję nadzorców, zarządców, syndyków, nie mniej jest to materia trudna.


Przekształcenia, podziały spółek >>

Przedsiębiorcom poszukującym odpowiedniej struktury dla skali biznesu, także z wykorzystaniem bezpiecznych rozwiązań podatkowych, oferujemy doradztwo prawne poparte licznymi doświadczeniami.


Prawnicy od startupów >>

Swoją ofertę kierujemy do inwestorów oraz funduszy venture capital, private equity, które potrzebują sprawdzonych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie powierzonych środków pieniężnych, zabezpieczenie kontroli nad podmiotami, w które inwestują a także zapewnienie możliwości optymalnego wyjścia z biznesu.


Prawnicy sądowi >>

Praktyka procesowa jest naszą mocną stroną, stąd nieodmiennie po naszej stronie aktualna jest gotowość świadczenia skutecznej pomocy prawnej dla uczestników postępowań prokuratorskich, sądowych, arbitrażowych, administracyjnych czy podatkowych.


Prywatni Doradcy >>

Dla osób poszukujących pomocy prawnej z uwagi na ich całościowo trudną sytuację gospodarczą, zawodową lub życiową oferujemy kompleksowe doradztwo ukierunkowanie na rozwiązanie zgłaszanych problemów.


Prawnicy od transportu >>

Branża transportowa jest niezwykle rozbudowana zarówno w zakresie przedmiotu działalności: transport i spedycja międzynarodowa i krajowa, transport w temperaturze kontrolowanej, w tym chłodniczy, transport spożywczy, towarowy i transport osób, ładunki całopojazdowe i częściowe – co wymaga płynnego poruszania się w różnych dziedzinach, nie tylko prawa.