fbpx

German Desk

Doradzamy nie tylko w rodzimym biznesie, ale wspieramy także naszych zagranicznych klientów z niemieckiego obszaru językowego. Posługując się swobodnie językiem obcym oraz znając regulacje obowiązujące w kraju stanowiącym siedzibę naszego klienta, potrafimy realnie go wesprzeć przy każdym transgranicznym projekcie. 

Nasze doradztwo to nie tylko redagowanie czy dostosowywanie do polskiego prawa umów jakie na terenie Niemiec zawiera nasz klient ze swoimi kontrahentami, czy też wsparcie w negocjacjach z polskimi partnerami, ale to również pomoc we właściwym ukształtowaniu współpracy managerskiej, czy kwestii pracowniczych. 

Pomagamy także klientom indywidualnym, w szczególności na gruncie prawa spadkowego. Oceniamy skuteczność dokonanych rozporządzeń na wypadek śmierci, ustalić skład masy spadkowego a także przeprowadzamy przez procedurę uzyskania europejskiego poświadczenia spadkowego. 

Doświadczenie zdobyte nie tylko na niemieckich uniwersytetach, ale i w pracy w międzynarodowych korporacjach, jak i w niemieckojęzycznych kancelariach prawnych, pozwala nam spełniać oczekiwania klientów w bieżącym doradztwie.